Garance spokojenosti

                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

Nastal problém? Nebyli jste spokojeni?

phone_vector + 420 607 657 789

mail_vector info@dekorant.cz

 

shoping ikony rychlé doručení Rychlé doručení

Zajímá vás, kdy bude vaše zásilka doručena? Pokud objednávku vytvoříte ve všední den a to do 12:00 h, tak ji ještě tentýž den předáme přepravní společnosti. Poté záleží na obratnosti přepravce, ale ve většině případů zásilku doručuje druhý den od objednání. Nechcete čekat do druhého dne? Využijte možnosti osobního odběru přímo z našeho skladu v Praze.

 

 shoping ikony jsme vám k dispozici Jsme vám k dispozici     

Nenašli jste odpověď na vaši otázku v sekci časté dotazy? Případně se nás chcete zeptat na cokoliv jiného? Neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo emailem, rádi vám pomůžeme. Na telefonu nás zastihnete vždy v pracovní den mezi 9:00-17:00h. Na emaily odpovídáme obratem, a to i o víkendu.

  

shoping ikony bezpečný nákup  Bezpečný nákup 

Věděli jste, že u nás nakupujete zcela bez rizika? Jsme si vědomi vašich možných obav z poškozených balíků, a proto také zásilky balíme opravdu pečlivě. Máme ověřený způsob balení zásilek, kde dochází k výrazné ochraně proti poškození. I přesto, že prodáváme převážně skleněné výrobky je rozbití nebo poškození zásilky velmi vzácné. 

 

shoping ikony 3 snadná reklamace a vrácení zboží (fér reklamace) Reklamace a vrácení zboží   

Naší prioritou je spokojený zákazník. Pokud zakoupený produkt nenaplnil vaše očekávání, poškodil se během přepravy, a nebo jste si třeba nákup na poslední chvíli rozmysleli, neváhejte se na nás obrátit. Celou záležitost s vámi co nejrychleji vyřešíme (obvykle v ten samý den), a to na naše náklady. Navíc prodlužujeme zákonem stanovenou lhůtu na možnost odstoupení od kupní smlouvy ze 14 na 30 dní. Reklamovat či vrátit zboží můžete zde