Vánoční dárek z českého křišťálu

Proč vybrat dárek z českého křišťálu? Inspirujte se krátkým příběhem

2 minuty čtení

mísalisboa_1 

Rodinná tradice plná radosti 

Martin seděl ve svém oblíbeném křesle, popíjel čerstvě namletou a uvařenou kávu a lámal si hlavu nad tím, jaké dárky rodině k Vánocům pořídí. Má rád chvíle, kdy je jeho rodina pohromadě. Slavnostnější sešlosti totiž mají v jejich rodině radostný a dobrodružný náboj.

Sejdou se se svými sourozenci u jejich rodičů a dorazí i prarodiče. Společně si vyprávějí různé příběhy, vzpomínají na veselé události z jejich života, připomínají si báječné chvíle strávené na dovolené a dokonce se i mnohdy něčemu přiučí. On sám je totiž hodně zvídavý a tak se dědy stále na něco ptá. Díky jeho moudrosti a zkušenostem získává odpovědi, které ani v encyklopediích nenajde.

Takové chvíle jsou zkrátka jiné, než když přijde pouze na návštěvu. A dal si tak za cíl, že letos o Vánocích dá své rodině takové dárky, které jim podobné okamžiky ještě více rozjasní. No jo, napadlo ho, ale jaký dárek to vlastně hledám? Co může symbolizovat naše rodinné tradice, příběhy, znalosti, pohodu a zároveň i krásu a radost? Svýma očima se díval po svém bytě, jakoby hledal odpověď.

Láska vždy spojuje

Vtom se mu oči zastavily. Upřeně se díval na skleničky na whisky a dostal chuť dát si trochu tohoto zlatavého moku. Láska k whisky se v jeho rodině dědí z otce na syna. Whisky doslova spojuje muže v jeho rodině. U žen je to pak víno. A právě v tu chvíli získal odpověď na svou otázku a rozhodl se daná spojení ještě více zesílit.

Český křišťál je o kvalitě, ctí tradice, originalitu i příběh

Pochopil, že ideálním dárkovým svůdníkem se pro letošní Vánoce stane český křišťál. Díky ručnímu broušení a prvotřídní kvalitě českého křišťálové skla vybíral Martin z několika úžasných kolekcí. Každá v sobě nese svůj příběh a půvab. Tím se mu odkryly možnosti, jak v dané kolekci zachytit něčí osobnost. Což mu umožnilo druhým ukázat, jak dobře je zná.

Český křišťál jako dárek pro celou rodinu

Když pak o Vánocích jeho rodina postupně rozbalovala dárky od něj, viděl na jejich tvářích úsměvy od ucha k uchu. Pravá nefalšovaná radost a jiskřičky v očích mu daly jasně najevo, že tentokrát se ve svém výběru dárků skutečně vyznamenal. Tátovi a dědovi koupil soupravu na whisky, mamince sklenice na víno i s karafou a babičku potěšil krásnou zdobenou vázou. Pro celou rodinu pak zvolil za společný dárek křišťálovou mísu, aby bylo vždy z čeho zobat nějaké to pohoštění.

Nákup vánočních dárků u nás má spoustu výhod

Podobný příběh můžete zažít i vy. Vyberte si z našeho širokého sortimentu dárky z českého křišťálu. U všech objednávek vytvořených do 19. prosince garantujeme doručení do Vánoc. Zásilky balíme s tou největší pečlivostí, navíc ke každé objednávce nad 1500 Kč máte dopravu zdarma. Své vybrané dárky si také můžete osobně vyzvednout přímo z našeho skladu na Praze 9.

Užijte si i letos křišťálové Vánoce :-)