Pro firmy

PRO FIRMY

Vstupte do světa skleněných produktů a dejte svému podnikání ten správný lesk a eleganci. Rádi pro vás zajistíme:Firemní dárky na míru

Na míru pro vás vytvoříme hodnotné a osobité dárky pro vaše obchodní partnery, zaměstnance či přátele, které zaujmou a posílí váš profesionální dojem.

Sklo do firmy

Oživte svojí zasedací místnost, či pracovní prostor s designovými, ale zároveň funkčními produkty z našeho obchodu. Pokud chcete, aby byla vaše značka stále na očích, nabízíme vám možnost gravírování loga nebo vlastního designu.

Merchendising

Buďte originální a nabídněte vašim zákazníkům či fanouškům něco nového a neotřelého. Připravíme pro vás vlastní skleněné produkty na míru s vaším brandem.

Velkoobchod

Pro naše stálé odběratele a partnery nabízíme řadu výhod včetně velkoobchodních slev. Neváhejte nás kontaktovat pro více informací.Zajímají vás další podrobnosti?

Pokud máte jakékoli dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poskytneme další informace a pomůžeme s výběrem. Křišťálové sklo z naší nabídky profesionálně upravíme gravírováním a zabalíme do dárkové krabice na míru podle vašeho přání. 

info@dekorant.cz      +420 607 657 789

1 položek celkem

Cena

12
112
graphic design 7759697
1 Kč / ks
Kód: 9469