Sklenice s gravírováním

Nejprodávanější

49 položek celkem
svatební sklenice na bílé víno s vlastním textem romance
Cena vč. gravírování
849 Kč / balení

Set 2 Swarovski skleniček na bílé víno s motivem srdce. Dekor je prováděn laserovým brusem s dokonalou přesností. Křišťálové sklenice jsou dodávány v dárkovém balení - vhodné...

2823
romance svatební skleničky se jmény na červené víno
Cena vč. gravírování
849 Kč / balení

Set 2 broušených skleniček na červené víno Swarovski s dekorem srdce. Dekor je prováděn laserovým brusem s dokonalou přesností. Dodáváno v dárkové krabičce - vhodné jako...

2824
Romance svatební skleničky na šampaňské s gravírováním
Cena vč. gravírování
849 Kč / balení

Set 2 broušených sklenic na šampaňské z křišťálového skla s motivem srdce. Vhodné jako svatební skleničky. Zdobeno originálními kamínky Swarovski.

2825
sklenice na šampaňské venezia
Cena vč. gravírování
829 Kč / balení

Skleničky na šumivé víno z křišťálového skla zdobí originální kamínky Swarovski a jsou dodávány v designové dárkové krabičce. Vhodné jako svatební skleničky nebo dárek.

2827
Sklenice venezia na bíle víno
Cena vč. gravírování
829 Kč / balení

Set 2 skleniček na bílé víno s originálními kamínky Swarovski jsou dodávány v dárkové krabičce. Vhodné jako dárek.

2826
Silhouette Amber red wine
Cena vč. gravírování
1 149 Kč / balení

Set sklenic na červené víno Silhouette City Amber s krystaly Swarovski vám vylepší den. Teprve se správnými skleničkami poznáte, jak skvěle může víno nejen chutnat, ale i vonět...

3105
Silhouette Amber flute
Cena vč. gravírování
1 049 Kč / balení

Zlatavá barva skleniček na šampaňské Silhouette City Amber vyzdvihne jedinečnost příležitosti, při níž pronášíte přípitek. Slavnostní a radostné chvíle, na které se nezapomíná.

3103
Silhouette city flute
Cena vč. gravírování
917 Kč / balení

Set 2 broušených skleniček na šampaňské. Skleničky z křišťálového skla jsou zdobeny originálními kamínky Swarovski a dodávány v dárkové krabičce se saténem.

2829
Pink white wine
Cena vč. gravírování
1 029 Kč / balení

Narůžovělými sklenicemi na bílé víno Silhouette City Pink dekorovanými třemi originálními krystaly Swarovski rozhodně vzbudíte zájem. Popíjení oblíbeného bílého z nich bude...

3101
Bohemia Crystal ručně broušené sklenice na Likér 500pk 90 ml 2KS s GRAVÍROVÁNÍM
Cena vč. gravírování
1 299 Kč / balení

Ručně broušené skleničky na likéry z řady 500pk byly vyrobeny v české republice z olovnatého křišťálového skla sklárnou Bohemia Crystal. Cena zahrnuje gravírování 2 skleniček.

3362
Bohemia Crystal ručně broušené sklenice na Likér Mašle 90 ml 2KS s GRAVÍROVÁNÍM
Cena vč. gravírování
1 149 Kč / balení

Ručně broušené skleničky na likéry z kolekce Mašle byly vyrobeny z olovnatého křišťálového skla v české republice sklárnou Bohemia Crystal. Cena zahrnuje gravírování 2 skleniček.

3360
sdfasafd
Cena vč. gravírování
1 399 Kč / balení

Ručně broušené skleničky na vodu a nealko nápoje 500pk byly vyrobeny v české republice sklárnou Bohemia Crystal z olovnatého křišťálového skla. Dodáváno v dárkovém balení se...

3345
Exclusive HB 2ks
Cena vč. gravírování
1 859 Kč / balení

Ručně broušené skleničky na vodu a nealko nápoje Exclusive byly vyrobeny sklárnou Bohemia Crystal v české republice z křišťálového skla. Dodáváno v dárkovém balení se saténovou...

3343
Mašle HB 2ks
Cena vč. gravírování
1 149 Kč / balení

Ručně broušené sklenice na vodu a nealko Mašle byly vyrobeny sklárnou Crystal Bohemia z olovnatého křišťálového skla. Dodáváno v dárkové krabičce se saténovou výplní.

3344
Mašle šáňo 2ks
Cena vč. gravírování
1 299 Kč / balení

Ručně broušené křišťálové skleničky byly vyrobeny v české republice sklárnou Bohemia Crystal. Cena zahrnuje gravírování 2 skleniček.

3350
Bohemia Jihlava sklenice na vodu Pinwheel 370 ml 6KS s GRAVÍROVÁNÍM
Cena vč. gravírování
1 875 Kč / balení

Balení 6 křišťálových skleniček na vodu a jiné nealkoholické nápoje o objemu 370 ml. Dodáváno v bílé dárkové krabičce s logem výrobce.

1000
Nahoru
Další produkty

Na křišťálové sklenice s Vám vygravírujeme vlastní text, jména s datumem nebo logo Vaší společnosti. Do skleniček gravírujeme moderním laserem s dokonalou přesností. Uvedené ceny skleniček zahrnují gravírování.