Doprava – přehled možností

Objednávky vytvořené do 12:00h expedujeme ještě tentýž den. Doručení na adresu pak probíhá ihned následující den. 

Při nákupu nad 1500 Kč máte dopravu zdarma!

 

tabulka cena dopravy

 

Zásilkovna.cz

Pokud nechcete anebo nemůžete doma čekat na to, až vám kurýr zásilku přiveze, doporučujeme využít služby Zásilkovny. Vyberte si odběrné místo poblíž vaší adresy a zajděte si pro balíček až se vám to bude hodit. Čekat tam na vás bude 7 dní. Jakmile bude vaše zásilka připravena k vyzvednutí, obdržíte SMS. Přehled odběrných míst si prohlédněte zde: https://www.zasilkovna.cz/pobocky . Objednávky vytvořené do 12:00h expedujeme tentýž den.

DPD

Chcete doručit zásilku až domů? V tom případě, využijte kurýrní službu DPD. Zásilky jsou standardně doručovány do 24h od expedice z našeho skladu. Pokud vás kurýr nezastihne, můžete si následně doručení upravit dle vašich časových možností na jiný den. Stav vaší zásilky můžete sledovat pomocí sledovacího čísla, které obdržíte emailem či SMS. Více informací můžete zjistit na stránkách přepravce kliknutím zde. Objednávky vytvořené do 16:00h expedujeme ještě tentýž den.

 

Osobní odběr

Objednávku si můžete vyzvednout osobně na adrese našeho skladu Ohradní 1166/26; 140 00 Praha - Michle, a to každý všední den mezi 9:00 a 17:00. Prosíme vyčkejte na email s potvrzením, že vaše objednávka je připravena k vyzvednutí.