Kontakty - časté dotazy

 • Jakmile vaši zásilku zabalíme a předáme ji přepravci, obdržíte email, který obsahuje sledovací číslo zásilkyPod tímto číslem pak můžete na stránkách přepravce vidět, kde se váš balíček právě nachází. Nemáte sledovací číslo? Kontaktujte nás a vše promptně napravíme.
 • Pokud vytvoříte objednávku do 12:00h, zásilku expedujeme ještě tentýž den. To znamená, že následující den od objednání vám bude balíček doručován, nebo bude k vyzvednutí na vámi zvoleném odběrném místě. V ostatních případech balíček doručíme do 48h od objednání.
 • Zásilky pro vás s radostí balíme již několik let, a proto víme jak na to. Nemusíte se tak obávat rozbití či poškození během přepravy. Každá zásilka je opravdu pečlivě zabalena a opatřena dostatkem obalových materiálů, což značně snižuje riziko poškození. Navíc produkty, které nabízíme jsou kvalitní a většina z nich je i velmi bytelných. Nicméně pokud se k balíku bude přepravce chovat opravdu velmi hrubě, mohou se produkty ve výjimečných případech poškodit. V tom případě stačí na pár kliknutí vyplnit jednoduchý formulář zde a zboží vám velmi rychle vyměníme za nové.
  • Reklamace, vrácení či výměna zboží je u nás záležitost několika kliknutí. Na stránce Reklamace a vrácení zboží stačí zadat vaší emailovou adresu a dále postupovat dle instrukcí, které obdržíte emailem. Průměrná doba vyřízení reklamace (vč. refundace či výměny zboží) je 2 dny. Týdny čekat rozhodně nebudete. Navíc veškeré náklady spojené s reklamací platíme my.
 
  • Možnost osobního odběru je možná na adrese našeho sídla v Praze. Více informací o osobním odběru naleznete v sekci osobní odběr.
  • Nejvíce recenzí na náš obchod naleznete na populárním srovnávači cen Heuréka.cz. Budeme rádi, když se i vy podělíte se svojí zkušeností s nákupem v našem obchodě. Každá zpětná vazba je pro nás velmi důležitá. Byli jste s něčím nespokojení nebo máte nápad, jak bychom naše služby mohli zlepšit?Napište nám to na info@dekorant.cz nebo volejte +420 607 657 789

  Nenašli jste odpověď na vaši otázku v sekci časté dotazy? Případně se nás chcete zeptat na cokoliv jiného? Neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo emailem, rádi vám pomůžeme. Na telefonu nás zastihnete vždy v pracovní den mezi 9:00 - 17:00h. Na emaily odpovídáme obratem, a to i o víkendu.

  phone_vector Tel.: +420 607 657 789 

  (pokud je telefon nedostupný, volejte 420 721 149 194)

  mail_vector Email: info@dekorant.cz

   

   https://www.firmy.cz/detail/13201660-dekorant-cz-praha-michle.html

  Sledujte nás na sociálních sítích a mějte informace o akčních slevách či nových produktech jako první.

  facebook_vector Facebook

  instagram_vector Instagram

   

   

  location_53876-25530  Výdejní místo: (nejedná se o prodejnu, ale pouze o výdejní místo) -  Ohradní 1087/63, 140 00 Praha 4 – Michle 

   

  info Informace o společnosti:

   

  Název:.........................Dekorant, s.r.o.

  Sídlo provozovny:.........Ohradní 1087/63, 140 00 Praha 4 – Michle 

  DIČ:................................ CZ07890788