Nachtmann sklenice na whisky Square 345 ml 4KS

1 hodnocení
Značka: Nachtmann
699 Kč / balení 577,69 Kč bez DPH
Skladem (4 balení)
Můžeme doručit do:
28.1.2021

Sada 4 whiskovek o objemu 345 ml. Skleničky na whisky jsou vyrobeny z křišťálového skla sklárnou Nachtmann. Vhodné do myčky na nádobí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Německé sklárny Nachtmann

Historie sklářství sahá až do roku 1834 k zakladateli Michaeli Nachtmanovi. Letitou tradici dnes korunují moderní technologie a precizní kontrola kvality všech sklenic, karaf, svícnů, mís a dalšího skla. Bezolovnaté křišťálové sklo zůstává vždy ve své čisté kráse, protože nereaguje s látkami, se kterými přijde do styku.

Designové balení

Skleničky na whiskey jsou dodávány v bytelné designové krabici, která díky vnitřní konstrukci chrání whiskovky před poškozením.

Klíčové vlastnosti produktu

  • sada 4 whiskovek o objemu 345 ml
  • německý výrobek vysoké kvality značky Nachtmann
  • bezolovnaté křišťálové sklo
  • dodáváno v bytelné designové krabičce s logem výrobce
  • vhodné jako dárek
  • sklenice lze mýt v myčce na nádobí

Doplňkové parametry

Kategorie: SKLENICE NA WHISKY
Počet kusů v balení: 4 ks
Objem: 345 ml
Výška: 102 mm
Průměr v nejšíršim bodě: 82 mm
Materiál: bezolovnaté křišťálové sklo
Vhodné pro mytí v myčce na nádobí: ANO

 

nachtmann

Německá firma Nachtmann se nebojí her s ohněm. Svoje skleněné výrobky jím leští a ty tak získávají krásný lesk a hladkost. Důležitý je i design – Nachtman pořádá ve spolupráci s předními světovými školami soutěž Nextgen. Historie sklářství sahá až do roku 1834 k zakladateli Michaeli Nachtmanovi. Letitou tradici dnes korunují moderní technologie a precizní kontrola kvality všech sklenic, karaf, svícnů, mís a dalšího skla. Bezolovnaté křišťálové sklo zůstává vždy ve své čisté kráse, protože nereaguje s látkami, se kterými přijde do styku. Výrobky prémiové kvality značky Nachtmann můžete bez obav mýt v myčce na nádobí.