Riedel degustační sklenice na whisky single malt Vinum 200 ml 2KS
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Riedel degustační sklenice na whisky single malt Vinum 200 ml 2KS
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sklenice na whisky |
|---|---|
| EAN: | 9006206513727 |
| Druh nápoje: | Whisky |
| Vlastnosti skla: | Automatická výroba |
| Kusů v balení: | 2 ks |
| Typ balení: | Kartonová krabice |
| Typ produktu: | Sklenice |
| Barva skla: | Čirá |
| Materiál: | Bezolovnaté křišťálové sklo |
| Kategorie objemu: | 101 - 250 ml |
| Mytí v myčce: | Ano |
| Typ sklenice: | Nízká sklenice |
| Výrobce: | Riedel |
| Hmotnost 1 sklenice: | g |
| Objem: | 200 ml |
| Výška: | 11,3 cm |
| Průměr: | 6,4 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
