Riedel univerzální sklenice na drinky MIXIM RUM SET 323 ml 4KS
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Riedel univerzální sklenice na drinky MIXIM RUM SET 323 ml 4KS
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sklenice na whisky |
|---|---|
| EAN: | 9006206531462 |
| Druh nápoje: | Whisky |
| Vlastnosti skla: | Automatická výroba |
| Kusů v balení: | 4 ks |
| Typ balení: | Kartonová krabice |
| Typ produktu: | Sklenice |
| Barva skla: | Čirá |
| Materiál: | Bezolovnaté křišťálové sklo |
| Kategorie objemu: | 251 - 350 ml |
| Mytí v myčce: | Ano |
| Typ sklenice: | Nízká sklenice |
| Výrobce: | Riedel |
| Hmotnost 1 sklenice: | g |
| Objem: | 323 ml |
| Výška: | 10,2 cm |
| Průměr: | 8,3 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
