Bohemia Crystal ručně broušený džbán 500pk 1,3 L

3 354 Kč / ks 2 771,90 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Ručně broušený džbán z řady 500pk byl vyroben v české republice z olovnatého křišťálového skla. Dodáváno v modrém dárkovém balení se saténovou výplní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ručně broušené sklo

Díky 25leté tradici v ručním broušení skla je společnost Onte Crystal skutečným mistrem svého řemesla. Jako hlavní surovinu používá křišťálové sklo Bohemia Crystal, které obsahuje minimálně 24 % olova a díky tomu je možné ho vybrousit s maximální precizností. Výsledný kus užitného a zároveň dekorativního skla má oproti bezolovnatému křišťálu výrazně vyšší lesk. Broušené sklenice a karafy Onte Crystal balí do luxusních dárkových krabiček se saténovou výplní. A tak nadchnou vaše blízké i obchodní partnery, pro které se prémiové skleněné výrobky stanou skvělým dárkem pro radost i při slavnostní události.

Doplňkové parametry

Kategorie: SKLENĚNÉ DŽBÁNY A DŽBÁNKY
Druh nápoje: Pivo, Voda a nealko
Vlastnosti skla: Ručně broušené sklo, Automatická výroba
Kusů v balení: 1 ks
Typ balení: Dárkové se saténem
Barva skla: Čirá
Materiál: Olovnaté křišťálové sklo
Mytí v myčce: Ne
Objem: 1300 ml
Výška: 24 cm
Průměr v nejširším bodě: 14 cm
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Ručně broušené sklo
 

Onte Crystal dekoruje a ručně brousí české křišťálového sklo více než 25 let a díky letitým zkušenostem je ve svém oboru skutečným mistrem. Jako hlavní surovinu používá české křišťálové sklo Bohemia Crystal, které obsahuje minimálně 24% PbO a díky jeho vlastnostem se snáze brousí. Křišťálové sklo s příměsí olova má oproti bezolovnatému křišťálu vyšší hmotnost a výrazně vyšší lesk. Broušené sklenice a karafy balíme výhradně do dárkových krabiček se saténovou výplní a tak jsou skvělým dárkem pro Vaše blízké, obchodní partnery a mimořádné slavnostní události.