Nachtmann sklenice na whisky Bossa Nova 330 ml 4KS

1 hodnocení
Značka: Nachtmann
690 Kč / balení 570,25 Kč bez DPH
Skladem (4 balení)
Můžeme doručit do:
28.1.2021

Skleničky na whisky prémiové kvality značky Nachtmann. Německé křišťálové sklo můžete bez obav mýt v myčce na nádobí. Balení obsahuje 4 whiskovky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vysoká brilance a lesk

Německá firma Nachtmann se nebojí her s ohněm. Svoje skleněné výrobky jím leští a ty tak získávají krásný lesk a hladkost.

Alko i nealko nápoje

Skleničky lze použít pro alkoholické i nealkoholické nápoje a rozhodně ozdobí každý stůl. Důležitý je i design – Nachtman pořádá ve spolupráci s předními světovými školami soutěž Nextgen.

Designové balení

Sklenice jsou dodávány v bytelné dárkové krabičce, která zároveň díky vnitřní konstrukci chrání skleničky před poškozením.

Whisky set Bossa Nova 1+2

Skleničky skvěle doplní karafa ze stejnojmenné kolekce. Kompletní whisky set Bossa Nova obsahující karafu a 2 whiskovky koupíte zde.

Klíčové vlastnosti produktu

  • balení 4 skleniček na alkoholické i nealkoholické nápoje
  • bezolovnaté křišťálové sklo
  • německý výrobek vysoké kvality
  • dodáváno v designové bytelné krabičce
  • vhodné jako dárek
  • skleničky lze mýt v myčce na nádobí

Doplňkové parametry

Kategorie: SKLENICE NA WHISKY
Výška: 100 mm
Průměr v nejšíršim bodě: 90 mm
Objem: 330 ml
Počet kusů v balení: 4
Vhodné pro mytí v myčce na nádobí: ANO

 

nachtmann

Německá firma Nachtmann se nebojí her s ohněm. Svoje skleněné výrobky jím leští a ty tak získávají krásný lesk a hladkost. Důležitý je i design – Nachtman pořádá ve spolupráci s předními světovými školami soutěž Nextgen. Historie sklářství sahá až do roku 1834 k zakladateli Michaeli Nachtmanovi. Letitou tradici dnes korunují moderní technologie a precizní kontrola kvality všech sklenic, karaf, svícnů, mís a dalšího skla. Bezolovnaté křišťálové sklo zůstává vždy ve své čisté kráse, protože nereaguje s látkami, se kterými přijde do styku. Výrobky prémiové kvality značky Nachtmann můžete bez obav mýt v myčce na nádobí.