Bohemia Crystal dárková sada na šampaňské se skleničkami dekor 52564 180 ml 2KS
Bohemia Crystal dárková sada na šampaňské se skleničkami dekor 52564 180 ml 2KS
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sklenice na šampaňské a sekt |
|---|---|
| Druh nápoje: | Šampaňské |
| Vlastnosti skla: | Ručně broušené sklo, Automatická výroba |
| Kusů v balení: | 2 ks |
| Typ balení: | Dárkové se saténem |
| Typ produktu: | Sklenice |
| Barva skla: | Čirá |
| Materiál: | Křišťálové sklo |
| Kategorie objemu: | 101 - 250 ml |
| Mytí v myčce: | Ne |
| Typ sklenice: | Flétna |
| Výrobce: | Onte Crystal |
| Hmotnost 1 sklenice: | 365 g |
| Objem: | 180 ml |
| Výška: | 22 cm |
| Průměr: | 7 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Ručně broušené sklo
