Bohemia Jihlava Karafa na whisky Glacier 900 ML

Tip
8 hodnocení
1 199 Kč / ks 990,91 Kč bez DPH
Skladem (> 2 ks)
Můžeme doručit do:
2.10.2020

Detailní informace

Detailní popis produktu

IMG_9404b 

 

 

Nebudete chtít od ní odtrhnout oči

Vzhled je plný složitých detailů a komplexní elegance. Každý milimetr je naprosto jedinečný. Až si do karafy a skleničky nalijete svou oblíbenou whisky, bude vás její barva lákat na tisíce způsobů.

 

 

 


IMG_9412

 

 

Zanechá ve vás mrazivý dojem 

Karafu Glacier vyrábí skláři z Bohemia Jihlava pomocí 24% olovnatého křišťálového skla. Umožňuje jim si se skleněným produktem doslova hrát. Čeho všeho se dá při správném postupu dosáhnout nám perfektně dokazuje karafa Glacier. Z těch detailů až mrazí v zádech.

 

 

IMG_9411 

 

Objednejte co nejdříve a již zítra se kochejte tou nádherou

Karafu Glacier můžete mít za nejnižší cenu na trhu. Zaregistrujte se u nás a získejte tak 5% věrnostní bonus na všechny námi nabízené produkty. A pokud budete dostatečně rychlí při objednávání, obdržíte karafu již zítra.

 

 


IMG_9409

 

 

Bohemia Jihlava vyrábí český křišťál již přes 170 let

Sklárnu Bohemia Jihlava založil v roce 1845 Karl Anton ve vesnici zvané Antonínův důl poblíž Jihlavy. Od té doby ušli skláři velký kus cesty a díky jejich píli a pečlivosti dnes český křišťál symbolizuje styl, půvab, nadčasový a nezaměnitelný vzhled. Skláři z Bohemia Jihlava se zároveň specializují na přizpůsobování se požadavkům dle přání zákazníků. Při své práci používají 24% olovnatý křišťál, který je měkčí a lépe se řeže.

Doplňkové parametry

Kategorie: SKLENĚNÉ KARAFY
Objem: 900 ml
Průměr v nejšírším bodě: 11 cm
Průměr dna: 11,5 cm
Materiál: olovnaté křišťálové sklo
Vhodné pro mytí v myčce: ne
Výška: 29 cm