Bohemia Jihlava ručně malovaná karafa na whisky Lisboa Black Mate 750 ML
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Bohemia Jihlava ručně malovaná karafa na whisky Lisboa Black Mate 750 ML
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | SKLENĚNÉ KARAFY NA WHISKY A RUM |
|---|---|
| EAN: | 8591581035410 |
| Druh nápoje: | Whisky |
| Vlastnosti skla: | Dekorované sklo, Barevné sklo, Ručně malované sklo, Automatická výroba |
| Kusů v balení: | 1 ks |
| Typ balení: | Dárkové bez saténu |
| Typ produktu: | Karafa |
| Barva skla: | Čirá |
| Materiál: | Olovnaté křišťálové sklo |
| Mytí v myčce: | Ne |
| Výrobce: | Bohemia Jihlava |
| Objem: | 750 ml |
| Výška: | 28 cm |
| Průměr: | 11,5 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Bohemia Jihlava vyrábí český křišťál již přes 170 let
Sklárnu Bohemia Jihlava založil v roce 1845 Karl Anton ve vesnici zvané Antonínův důl poblíž Jihlavy. Od té doby ušli skláři velký kus cesty a díky jejich píli a pečlivosti dnes český křišťál symbolizuje styl, půvab, nadčasový a nezaměnitelný vzhled. Skláři z Bohemia Jihlava se zároveň specializují na přizpůsobování se požadavkům dle přání zákazníků. Při své práci používají 24% olovnatý křišťál, který je měkčí a lépe se řeže.

