Bohemia Jihlava karafa na whisky Crack 900 ML

4 hodnocení
1 199 Kč / ks 990,91 Kč bez DPH
Skladem (> 2 ks)
Můžeme doručit do:
30.9.2020

Detailní informace

Detailní popis produktu

IMG_9504 

 

 

Bohemia Jihlava karafa na whisky Crack 900 ML

Smyslná linie hran a linek připomínající rozbité sklo vás nenechá ledově klidnými. Při každém uchopení karafy, kdy bude vaše dlaň snímat veškeré detaily českého křišťálu, se vaše tělo připraví na chuť vaší oblíbené whisky.

 

 

 IMG_9518

 

 

Karafa na whisky Crack cílí na detaily vystupujících hran 

karafa na whisky Crack dokonale prezentuje přednosti 24% olovnatého křišťálového skla. Díky jeho vlastnostem se vytvořil design, který kombinuje klasické křivky zeštíhlujícího těla od hrdla a hranolovité dno s vystupujícími hrany. Při výrobě karafy Crack byly detaily rozhodujícím faktorem.

 

IMG_9514  

 

Chuťové pohárky nastartujete i svým zrakem

Po nalití whisky do karafy či skleničky se jejich spodní část stane ohňostrojem pro váš zrak. Uvidíte barvu whisky ve více odstínech, z několika úhlů a s různými lomy světla. Vaše chuťové pohárky se navnadí na tu pravou chuť whisky.

 


IMG_9509

 

 

Vychutnejte si svou whisky již zítra

Chcete získat Bohemia Jihlava whisky set Crack nejlevněji na českém trhu? Pak se u nás přihlašte k odběru Newsletteru a získejte 100Kč slevu na veškerý sortiment. Pokud budete při objednávání dostatečně rychlí, můžete mít karafu Crack doma již zítra.

 

 

 

 Bohemia Jihlava logo

Bohemia Jihlava vyrábí český křišťál již přes 170 let

Sklárnu Bohemia Jihlava založil v roce 1845 Karl Anton ve vesnici zvané Antonínův důl poblíž Jihlavy. Od té doby ušli skláři velký kus cesty a díky jejich píli a pečlivosti dnes český křišťál symbolizuje styl, půvab, nadčasový a nezaměnitelný vzhled. Skláři z Bohemia Jihlava se zároveň specializují na přizpůsobování se požadavkům dle přání zákazníků. Při své práci používají 24% olovnatý křišťál, který je měkčí a lépe se řeže.

Doplňkové parametry

Kategorie: SKLENĚNÉ KARAFY NA WHISKY A RUM
Objem: 900 ml
Průměr v nejšírším bodě: 11 cm
Průměr dna: 12 cm
Materiál: olovnaté křišťálové sklo
Vhodné pro mytí v myčce: ne
Výška: 30 cm