Bohemia Jihlava karafa na whisky Crack 900 ML

1 hodnocení
1 199 Kč / ks
Skladem (> 2 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2019

sklarny + dorucčení 2

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bohemia Jihlava karafa na whisky Crack 900 ML

Smyslná linie hran a linek připomínající rozbité sklo vás nenechá ledově klidnými. Při každém uchopení karafy, kdy bude vaše dlaň snímat veškeré detaily českého křišťálu, se vaše tělo připraví na chuť vaší oblíbené whisky.

Karafa na whisky Crack cílí na detaily vystupujících hran

karafa na whisky Crack dokonale prezentuje přednosti 24% olovnatého křišťálového skla. Díky jeho vlastnostem se vytvořil design, který kombinuje klasické křivky zeštíhlujícího těla od hrdla a hranolovité dno s vystupujícími hrany. Při výrobě karafy Crack byly detaily rozhodujícím faktorem.

Chuťové pohárky nastartujete i svým zrakem

Po nalití whisky do karafy či skleničky se jejich spodní část stane ohňostrojem pro váš zrak. Uvidíte barvu whisky ve více odstínech, z několika úhlů a s různými lomy světla. Vaše chuťové pohárky se navnadí na tu pravou chuť whisky.

Vychutnejte si svou whisky již zítra

Chcete získat Bohemia Jihlava whisky set Crack nejlevněji na českém trhu? Pak se u nás zaregistruje a získejte 5% slevu na veškerý sortiment. Pokud budete při objednávání dostatečně rychlí, můžete mít karafu Crack doma již zítra.

 

Bohemia Jihlava vyrábí český křišťál již přes 170 let

Sklárnu Bohemia Jihlava založil v roce 1845 Karl Anton ve vesnici zvané Antonínův důl poblíž Jihlavy. Od té doby ušli skláři velký kus cesty a díky jejich píli a pečlivosti dnes český křišťál symbolizuje styl, půvab, nadčasový a nezaměnitelný vzhled. Skláři z Bohemia Jihlava se zároveň specializují na přizpůsobování se požadavkům dle přání zákazníků. Při své práci používají 24% olovnatý křišťál, který je měkčí a lépe se řeže.

Doplňkové parametry

Kategorie: SKLENĚNÉ KARAFY NA WHISKY
Obsah : 900 ML
Hmotnost: 2,8 kg
Materiál: olovnaté křišťálové sklo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: