Bohemia Crystal ručně broušená karafa na whisky Kometa 800 ml
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Bohemia Crystal ručně broušená karafa na whisky Kometa 800 ml
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | SKLENĚNÉ KARAFY NA WHISKY A RUM |
|---|---|
| Druh nápoje: | Whisky |
| Vlastnosti skla: | Ručně broušené sklo, Automatická výroba |
| Kusů v balení: | 1 ks |
| Typ balení: | Dárkové se saténem |
| Typ produktu: | Karafa |
| Barva skla: | Čirá |
| Materiál: | Olovnaté křišťálové sklo |
| Mytí v myčce: | Ne |
| Výrobce: | Onte Crystal |
| Objem: | 800 ml |
| Výška: | 24,5 cm |
| Průměr: | 10 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Ručně broušené sklo
