Diamante luxusní sklenice na whisky Chatsworth 6KS 310ml
Diamante luxusní sklenice na whisky Chatsworth 6KS 310ml
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sklenice na whisky |
|---|---|
| EAN: | 8586017249103 |
| Druh nápoje: | Whisky, Voda a nealko |
| Vlastnosti skla: | Automatická výroba |
| Kusů v balení: | 6 ks |
| Typ balení: | Dárkové bez saténu |
| Typ produktu: | Sklenice |
| Barva skla: | Čirá |
| Materiál: | Křišťálové sklo |
| Kategorie objemu: | 251 - 350 ml |
| Mytí v myčce: | Ne |
| Typ sklenice: | Nízká sklenice |
| Výrobce: | Diamante |
| Hmotnost 1 sklenice: | 387 g |
| Objem: | 310 ml |
| Výška: | 9,4 cm |
| Průměr: | 8,2 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
3 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Jestli je někdo mistr kvalitního dárkového skla, je to slovenská firma Diamante. Při otevření bytelné designové krabičky a pohledu na úchvatnou karafu, sadu skleniček nebo vázu pečlivě usazenou v saténu nebo na jiném efektním podkladu na vás jasně dýchne luxus. To dělá jejich výrobky skvělou volbou při vybírání svatebního daru, dárku pro obchodní partnery nebo pozornosti při každé slavnostní příležitosti. Diamante vzniklo v roce 2014 na základě dlouholeté sklářské tradice.

