Bohemia Crystal dárková sada na whisky se sklenicemi 280 ml Kometa
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Bohemia Crystal dárková sada na whisky se sklenicemi 280 ml Kometa
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sklenice na whisky |
|---|---|
| Druh nápoje: | Whisky |
| Vlastnosti skla: | Ručně broušené sklo, Automatická výroba |
| Kusů v balení: | 2 ks |
| Typ balení: | Dárkové se saténem |
| Typ produktu: | Sklenice |
| Barva skla: | Čirá |
| Materiál: | Olovnaté křišťálové sklo |
| Kategorie objemu: | 251 - 350 ml |
| Typ sklenice: | Klasická |
| Výrobce: | Onte Crystal |
| Hmotnost 1 sklenice: | g |
| Objem: | sklenice 330 ml |
| Výška: | sklenice 10 cm |
| Průměr: | karafa cm, sklenice 8,4 cm |
| Vhodné do myčky: | Ne |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Ručně broušené sklo
