Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sklenice na pivo a půllitry |
|---|---|
| EAN: | 4003762244787 |
| Druh nápoje: | Pivo |
| Vlastnosti skla: | Automatická výroba |
| Kusů v balení: | 1 ks |
| Typ balení: | Kartonová krabice |
| Typ produktu: | Sklenice |
| Barva skla: | Čirá |
| Materiál: | Bezolovnaté křišťálové sklo |
| Kategorie objemu: | 451 - 600 ml |
| Mytí v myčce: | Ano |
| Typ sklenice: | Pivní půllitr |
| Výrobce: | Nachtmann |
| Hmotnost 1 sklenice: | 1028 g |
| Objem: | 600 ml |
| Výška: | 13,9 cm |
| Průměr: | 14,5 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
5,0
6 hodnocení
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
5
A
Adela
Krásný dárek, rychlé doručení, velká spokojenost.
5
A
Alois
Vše v pořádku. I týden před Vánocemi vše zvládli i s pískováním nápisu. Jsem spokojen
5
Z
Zdeňka
Velice krásné sklo, moc krásný. Jméno vygradírované na sklo je krásné. :)
5
E
Eva
Hezká, bytelná.
5
N
Nikola
Ještě hezčí než na obrázku :-)
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Německá firma Nachtmann se nebojí her s ohněm. Svoje skleněné výrobky jím leští a ty tak získávají krásný lesk a hladkost. Důležitý je i design – Nachtman pořádá ve spolupráci s předními světovými školami soutěž Nextgen. Historie sklářství sahá až do roku 1834 k zakladateli Michaeli Nachtmanovi. Letitou tradici dnes korunují moderní technologie a precizní kontrola kvality všech sklenic, karaf, svícnů, mís a dalšího skla. Bezolovnaté křišťálové sklo zůstává vždy ve své čisté kráse, protože nereaguje s látkami, se kterými přijde do styku. Výrobky prémiové kvality značky Nachtmann můžete bez obav mýt v myčce na nádobí.

