Ručně foukaná kulatá pivní sklenice 650 ml 1KS
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Ručně foukaná kulatá pivní sklenice 650 ml 1KS
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sklenice na pivo a půllitry |
|---|---|
| EAN: | 5908214603053 |
| Druh nápoje: | Pivo |
| Vlastnosti skla: | Ručně broušené sklo, Automatická výroba |
| Kusů v balení: | 1 ks |
| Typ balení: | Kartonová krabice |
| Typ produktu: | Půllitr |
| Barva skla: | Čirá |
| Materiál: | Křišťálové sklo |
| Kategorie objemu: | 601 ml a více |
| Mytí v myčce: | Ne |
| Hmotnost 1 sklenice: | 800 g |
| Objem: | 650 ml |
| Výška: | 13 cm |
| Průměr bez ucha: | 8 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
