Blackfriday je tady! Pro uplatnění 20% slevy použijte slevový kód BF20. Akce platí do 30.11.

Crystalite Bohemia sklenice na vodu a nealko nápoje Buteo 420 ml 6KS

Novinka
1 hodnocení
299 Kč / balení 247,11 Kč bez DPH
Skladem (5 balení)
Můžeme doručit do:
1.12.2020

Balení 6 skleniček na vodu a jiné nealkoholické nápoje z křišťálového bezolovnatého skla. Sklenice jsou vyrobeny v české republice sklárnou Crystalite Bohemia a můžete je bez obav mýt v myčce na nádobí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Český producent je vážený po celém světě

Český křišťál je velice žádaný pro své špičkové parametry. Český producent Crystalite Bohemia jej vyváží do 72 zemí z celého světa. Nová moderní a ekologicky čistá sklovina se nejen vyrovná 24% olovnatému křišťálu, ale dokonce jej předčí. Může za to titan, který sklovině významně zvyšuje čirost a potřebnou odolnost proti opotřebení.

Doplňkové parametry

Kategorie: UNIVERZÁLNÍ SKLENICE NA VODU A NEALKO NÁPOJE
Počet kusů v balení: 6 ks
Objem: 420 ml
Materiál: křišťálové sklo

logo crystalite bohemia 

Český producent je vážený po celém světě

Český křišťál je velice žádaný pro své špičkové parametry. Český producent Crystalite Bohemia jej vyváží do 72 zemí z celého světa. Nová moderní a ekologicky čistá sklovina crystalite (crystalin) se nejen vyrovná 24% olovnatému křišťálu, ale dokonce jej předčí. Může za to titan, který sklovině významně zvyšuje čirost a potřebnou odolnost proti opotřebení. Výrobky tak můžete bez výčitek umýt v myčce na nádobí. Speciální složení křišťálového skla dosahuje takové odolnosti, že se zvýšil počet cyklů mytí v myčce na nádobí bez následného poškrábání či jiného poškození.