Nachtmann skleněná váza Bossa Nova 28 cm

4 hodnocení
Značka: Nachtmann
1 599 Kč / ks 1 321,49 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
28.1.2021

Skleněná váza na vysoké květiny z prémiového křišťálového skla značky Nachtmann. Váza má zvýšenou odolnost proti poškrábání.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nachtmann

Německá firma Nachtman se nebojí her s ohněm. Svoje skleněné výrobky jím leští a ty tak získávají krásný lesk a hladkost. Důležitý je i design – Nachtman pořádá ve spolupráci s předními světovými školami soutěž Nextgen. Historie sklářství sahá až do roku 1834 k zakladateli Michaeli Nachtmanovi. Letitou tradici dnes korunují moderní technologie a precizní kontrola kvality všech sklenic, karaf, svícnů, mís a dalšího skla. Bezolovnaté křišťálové sklo zůstává vždy ve své čisté kráse, protože nereaguje s látkami, se kterými přijde do styku.

Klíčové vlastnosti produktu skleněná váza Bossa Nova 28 cm

» designová ale i užitková váza na vysoké květiny
» křišťálové bezolovnaté sklo
» německý výrobek značky Nachtmann
» kolekce Bossa Nova
» dodáváno v dárkové kartónové krabici s logem výrobce

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: SKLENĚNÉ VÁZY NA KVĚTINY A DEKORACE
Výška: 280 mm
Průměr: 143 mm
Materiál: bezolovnaté křišťálové sklo
Váha: 3,7 kg

 

nachtmann

Německá firma Nachtmann se nebojí her s ohněm. Svoje skleněné výrobky jím leští a ty tak získávají krásný lesk a hladkost. Důležitý je i design – Nachtman pořádá ve spolupráci s předními světovými školami soutěž Nextgen. Historie sklářství sahá až do roku 1834 k zakladateli Michaeli Nachtmanovi. Letitou tradici dnes korunují moderní technologie a precizní kontrola kvality všech sklenic, karaf, svícnů, mís a dalšího skla. Bezolovnaté křišťálové sklo zůstává vždy ve své čisté kráse, protože nereaguje s látkami, se kterými přijde do styku. Výrobky prémiové kvality značky Nachtmann můžete bez obav mýt v myčce na nádobí.