Bohemia Jihlava skleněná váza Rocky 28,5 CM

4 hodnocení
1 499 Kč / ks 1 238,84 Kč bez DPH
Skladem (> 2 ks)
Můžeme doručit do:
18.9.2019

sklarny + dorucčení 2

Skleněná váza Rocky je pro každého, kdo chce vystoupit z obyčejného, nudného života. Spojte půvab a krásu květin s robustní vázou Rocky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bohemia Jihlava skleněná váza Rocky

Máte rádi paradoxy, nebo je dokonce s radostí vytváříte? Pak si představte nádhernou kytici darovanou z lásky na výročí svatby, nebo k jiné události, kterou dáte do skleněné vázy zvané Rocky. Myslíte si, že něžnost, půvab a krása nejde skloubit se sílou, tvrdostí a dominancí? Pak jsme vás právě vyvedli v omyl.

 

Vytvořte nezaměnitelné spojení

Všechna pravidla byla dávno odstraněna. V dnešní době nás nic nelimituje v kreativitě. Vy tak máte nyní možnost pohrát si s protichůdnými vlastnostmi, díky kterým vytvoříte velkolepé dílo. A to zcela snadno. Skleněná váza Rocky je pro každého, kdo chce vystoupit z obyčejného, nudného života.

 

Princ musí být zdatný a odvážný

Princ, který má zachránit princeznu, musí být zdatný a odvážný. A přesně taková je i skleněná váza Rocky, která zachrání řezané květiny před brzkým uvadnutím. Díky ní budou plné života a přitom zcela v bezpečí před škůdci.

 

Skleněná váza Rocky od českých sklářů vás očaruje

Skleněná váza Rocky patří do kolekce robustním designem s ručně broušenými hrany připomínající skály, které jsou jednotlivě naskládané na sebe. Tenhle vzhled vás doslova očaruje. Celá kolekce je chloubou českých sklářů z Bohemia Jihlava a vy si ji u nás můžete objednat s 5% slevou. Stačí se pouze registrovat a využít tím slevu na veškerý sortiment.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: SKLENĚNÉ VÁZY NA KVĚTINY A DEKORACE
Výška : 28,5 cm
Průměr: 13 cm
Průměr dna: 8 cm
Váha : 3,4 kg
Materiál: olovnaté křišťálové sklo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: