Bohemia Jihlava skleněná váza Glacier 30 cm

1 199 Kč / ks 990,91 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Složité detaily, elegance, půvab, nezaměnitelná krása a ledové ostří. To vše v sobě ukrývá váza Glacier. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bohemia Jihlava skleněná váza Glacier

Nejedná v rukavičkách. Každého hned zchladí svým ledovým ostřím. Taková je skleněná váza Glacier od českých sklářů z Bohemia Jihlava. Složité detaily, elegance, půvab a nezaměnitelná krása. To vše v sobě ukrývá váza Glacier.

Chladná a ostrá jako česká žena?

Skleněná váza Glacier má své ledové ostří ručně vybroušené českými skláři přímo z ledového paláce Bohemia Jihlava. Chtěli tím snad skláři říci, že české ženy jsou chladné a ostré? Posouzení necháme na vás. My však víme, že ze skleněné vázy Glacier nebudete chtít odtrhnout oči.

Skleněná váza Glacier jako mistrovské dílo

Překvapuje vás, že má váza Glacier tak ostré hrany? Nás ne. Skláři při výrobě použili 24% olovnatý křišťál, díky kterému mohou použít veškerou svou kreativní sílu. Pečlivě ho tak opracovávali, až dosáhli ledového ostří. Kolekce Glacier je jejich skutečně významnou chloubou.

Tak jedinečná, že ji musíte mít

Přemýšlíte o tom, že byste si skleněnou vázu Glacier koupili? Tak již neotálejte s objednávkou. Pokud ji odešlete do dnešních 12:00, máte vázu Glacier již zítra u sebe doma. A po zaregistrování do našeho Newsletteru dokonce se slevou 100Kč na veškerý sortiment. Tak lovu ledového ostří zdar!

Bohemia Jihlava vyrábí český křišťál již přes 170 let

Sklárnu Bohemia Jihlava založil v roce 1845 Karl Anton ve vesnici zvané Antonínův důl poblíž Jihlavy. Od té doby ušli skláři velký kus cesty a díky jejich píli a pečlivosti dnes český křišťál symbolizuje styl, půvab, nadčasový a nezaměnitelný vzhled. Skláři z Bohemia Jihlava se zároveň specializují na přizpůsobování se požadavkům dle přání zákazníků. Při své práci používají 24% olovnatý křišťál, který je měkčí a lépe se řeže.

Doplňkové parametry

Kategorie: SKLENĚNÉ VÁZY NA KVĚTINY A DEKORACE
Hmotnost: 3.5 kg
Výška vázy: 30,5 cm
Průměr: 14,8 cm
Barva: Čirá
Tvar: Hranatý
Materiál: Olovnaté křišťálové sklo
Broušení: Hladké
Typ: Stolní
Určení: Květinové aranžmá
Vhodné do myčky: Ne
Kusů v balení: 1
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Bohemia Jihlava logo

Bohemia Jihlava vyrábí český křišťál již přes 170 let

Sklárnu Bohemia Jihlava založil v roce 1845 Karl Anton ve vesnici zvané Antonínův důl poblíž Jihlavy. Od té doby ušli skláři velký kus cesty a díky jejich píli a pečlivosti dnes český křišťál symbolizuje styl, půvab, nadčasový a nezaměnitelný vzhled. Skláři z Bohemia Jihlava se zároveň specializují na přizpůsobování se požadavkům dle přání zákazníků. Při své práci používají 24% olovnatý křišťál, který je měkčí a lépe se řeže.