Svatební ručně broušené sklenice na whisky Grosvenor 310 ml 2KS
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Svatební ručně broušené sklenice na whisky Grosvenor 310 ml 2KS
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svatební sklenice a karafy na whisky |
|---|---|
| Druh nápoje: | Whisky |
| Vlastnosti skla: | Ručně broušené sklo, Automatická výroba |
| Kusů v balení: | 2 ks |
| Typ balení: | Dárkové bez saténu |
| Typ produktu: | Sklenice |
| Barva skla: | Čirá |
| Materiál: | Křišťálové sklo |
| Mytí v myčce: | Ne |
| Výrobce skla: | Diamante |
| Objem: | 310 ml |
| Výška: | 9 cm |
| Průměr: | 8 cm |
| Hmotnost 1 sklenice: | 500 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




















