Spiegelau skleničky na whisky LOUNGE 310 ml 4KS

Kód: 10274
Možnost gravírování
Značka: Spiegelau
690 Kč –30 %
Spiegelau skleničky na whisky LOUNGE 310 ml 4KS
690 Kč –30 % 483 Kč / balení 399,17 Kč bez DPH
Vyprodáno
Přejete si na sklenice gravírovat? ?
Přejete si před výrobou vidět náhled?
Zvolte dobu doručení (pokud objednáváte i gravírování) ?
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Sada 4 whiskovek z kolekce LOUNGE o objemu 310 ml. Skleničky byly vyrobeny německou sklárnou Spiegelau z prémiového křišťálového skla a lze je bez obav mýt v myčce na nádobí bez známky zašednutí nebo poškrábání.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Sklárna Spiegelau 

Tradice bavorských skláren sahá stovky let do minulosti až do roku 1521. Sklo značky Spiegelau vyniká svou brilantností a čirostí. Při výrobě se totiž používá inovativní technologie zahrnující speciální proces Platinum Glass, kdy do čištění skloviny vstupuje platina. Velkou výhodou jejich skleniček je, že se nebojí myčky nádobí. Ani po 1 500 umytí nenesou žádné škrábance, ani skvrny. Lesk i barva zůstávají stále stejně zářivé a krásné. Tyto sklenice na víno si oblíbily mnohé slavné restaurace i hotely a často se využívají při mezinárodních ochutnávkách vín.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sklenice na whisky
Hmotnost: 0.28 kg
Druh nápoje: Whisky
Vlastnosti skla: Automatická výroba
Kusů v balení: 4 ks
Typ balení: Kartonová krabice
Typ produktu: Sklenice
Barva skla: Čirá
Materiál: Bezolovnaté křišťálové sklo
Objem: 251 - 350 ml
Mytí v myčce: Ano
Typ sklenice: Nízká sklenice
Výrobce: Spiegelau
Hmotnost 1 sklenice: g
Objem: 280 ml
Výška: 9,4 cm
Průměr: 8 cm
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Sklárna Spiegelau 

Tradice bavorských skláren sahá stovky let do minulosti až do roku 1521. Sklo značky Spiegelau vyniká svou brilantností a čirostí. Při výrobě se totiž používá inovativní technologie zahrnující speciální proces Platinum Glass, kdy do čištění skloviny vstupuje platina. Velkou výhodou jejich skleniček je, že se nebojí myčky nádobí. Ani po 1 500 umytí nenesou žádné škrábance, ani skvrny. Lesk i barva zůstávají stále stejně zářivé a krásné. Tyto sklenice na víno si oblíbily mnohé slavné restaurace i hotely a často se využívají při mezinárodních ochutnávkách vín.