Nachtmann sklenice na destiláty Noblesse 55 ml 4KS

2 hodnocení
Značka: Nachtmann
450 Kč / balení 371,90 Kč bez DPH
Skladem (1 balení)
Můžeme doručit do:
22.1.2021

Balení 4 skleniček na destiláty z křišťálového skla německé značky Nachtmann. Štamprle můžete bez výčitek svědomí mýt v myčce na nádobí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nachtmann

Německá firma Nachtman se nebojí her s ohněm. Svoje skleněné výrobky jím leští a ty tak získávají krásný lesk a hladkost. Důležitý je i design – Nachtman pořádá ve spolupráci s předními světovými školami soutěž Nextgen. Historie sklářství sahá až do roku 1834 k zakladateli Michaeli Nachtmanovi. Letitou tradici dnes korunují moderní technologie a precizní kontrola kvality všech sklenic, karaf, svícnů, mís a dalšího skla. Bezolovnaté křišťálové sklo zůstává vždy ve své čisté kráse, protože nereaguje s látkami, se kterými přijde do styku.

Klíčové vlastnosti produktu skleničky na destiláty Noblesse

» sada 4 skleniček na destiláty, nebyli štamprle, panák
» křišťálové sklo
» německý výrobek prémiové kvality značky Nachtmann
» vhodné do myčky na nádobí
» kolekce Noblesse

Doplňkové parametry

Kategorie: SKLENIČKY NA PANÁKY
Objem: 55 ml
Výška: 61 mm
Průměr v nejšíršim bodě: 50 mm
Počet kusů v balení: 4 ks
Vhodné pro mytí v myčce na nádobí: ANO

 

nachtmann

Německá firma Nachtmann se nebojí her s ohněm. Svoje skleněné výrobky jím leští a ty tak získávají krásný lesk a hladkost. Důležitý je i design – Nachtman pořádá ve spolupráci s předními světovými školami soutěž Nextgen. Historie sklářství sahá až do roku 1834 k zakladateli Michaeli Nachtmanovi. Letitou tradici dnes korunují moderní technologie a precizní kontrola kvality všech sklenic, karaf, svícnů, mís a dalšího skla. Bezolovnaté křišťálové sklo zůstává vždy ve své čisté kráse, protože nereaguje s látkami, se kterými přijde do styku. Výrobky prémiové kvality značky Nachtmann můžete bez obav mýt v myčce na nádobí.