Crystalite Bohemia sklenice na bílé víno Wellington 200 ML 6 KS

5 hodnocení
549 Kč / balení 453,72 Kč bez DPH
Skladem (4 balení)
Můžeme doručit do:
2.3.2021

Křišťálové sklenice z netradiční kolekce Wellington se dokonale hodí pro jakoukoliv zvláštní a významnou příležitost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Crystalite Bohemia sklenice na bílé víno Wellington 200 ML 6 KS

Křišťálové sklenice z netradiční kolekce Wellington se dokonale hodí pro jakoukoliv zvláštní a významnou příležitost. Skleničky, určené především na bílé víno, vás zaujmou svým zajímavým tvarem otevřeného kalichu zámeckého stylu, který je posazen na krásně dekorované nožce.

Sklenice na bílé víno Wellington pocházejí z dílny celosvětově známého českého výrobce křišťálového skla Bohemia Crystalite. Jsou vyrobeny z bezolovnatého křišťálového skla s příměsí titanu, díky čemuž jsou velmi odolné proti poškození a poškrábání. Sklenice o objemu 200 ml můžete bez výčitek umýt v myčce.

Další produkty z populární kolekce Wellington můžete najít zde.

Český producent je vážený po celém světě

Český křišťál je velice žádaný pro své špičkové parametry. Český producent Crystalite Bohemia jej vyváží do 72 zemí z celého světa. Nová moderní a ekologicky čistá sklovina se nejen vyrovná 24% olovnatému křišťálu, ale dokonce jej předčí. Může za to titan, který sklovině významně zvyšuje čirost a potřebnou odolnost proti opotřebení. Sklenice na víno Wellington tak můžete bez výčitek umýt v myčce. Speciální složení křišťálového skla dosahuje takové odolnosti, že se zvýšil počet cyklů mytí v myčce na nádobí bez následného poškrábání či jiného poškození.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sklenice na bílé víno
Výška: 17 cm
Průměr: 9 cm
Obsah: 200 ml
Materiál: Bezolovnaté křišťálové sklo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

logo crystalite bohemia 

Český producent je vážený po celém světě

Český křišťál je velice žádaný pro své špičkové parametry. Český producent Crystalite Bohemia jej vyváží do 72 zemí z celého světa. Nová moderní a ekologicky čistá sklovina crystalite (crystalin) se nejen vyrovná 24% olovnatému křišťálu, ale dokonce jej předčí. Může za to titan, který sklovině významně zvyšuje čirost a potřebnou odolnost proti opotřebení. Výrobky tak můžete bez výčitek umýt v myčce na nádobí. Speciální složení křišťálového skla dosahuje takové odolnosti, že se zvýšil počet cyklů mytí v myčce na nádobí bez následného poškrábání či jiného poškození.