Crystalite Bohemia skleněný džbán Apollo 1700 ML

569 Kč / ks 470,25 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Skleněný džbán Apollo

Díky svému objemu je džbán Apollo vítán v hotelích, konferenčních prostorách, velkých kancelářích, ale zamilujete si jej i při pořádání zahradních party nebo dětských oslav. Svůj účel splní jak pro praktické využití, tak i jako dekorace.

Líbí se vám tento produkt? Nezapomeňte jej ohodnotit pro další zákazníky! Děkujeme.

Český producent je vážený po celém světě

Český křišťál je velice žádaný pro své špičkové parametry. Český producent Crystalite Bohemia jej vyváží do 72 zemí z celého světa. Nová moderní a ekologicky čistá sklovina se nejen vyrovná 24% olovnatému křišťálu, ale dokonce jej předčí. Může za to titan, který sklovině významně zvyšuje čirost a potřebnou odolnost proti opotřebení.

Doplňkové parametry

Kategorie: SKLENĚNÉ DŽBÁNY A DŽBÁNKY
Rozměry: 230x175x294 mm
Hmotnost: 2,4 kg
Provedení: Křišťálové sklo
Balení: V tmavomodré dárkové krabici
Obsah: 1700 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

logo crystalite bohemia 

Český producent je vážený po celém světě

Český křišťál je velice žádaný pro své špičkové parametry. Český producent Crystalite Bohemia jej vyváží do 72 zemí z celého světa. Nová moderní a ekologicky čistá sklovina crystalite (crystalin) se nejen vyrovná 24% olovnatému křišťálu, ale dokonce jej předčí. Může za to titan, který sklovině významně zvyšuje čirost a potřebnou odolnost proti opotřebení. Výrobky tak můžete bez výčitek umýt v myčce na nádobí. Speciální složení křišťálového skla dosahuje takové odolnosti, že se zvýšil počet cyklů mytí v myčce na nádobí bez následného poškrábání či jiného poškození.

Crystalite Bohemia Dekorant výroba pec  Crystalite Bohemia Dekorant výroba sklenic  Crystalite Bohemia Dekorant fabrika továrna  Crystalite Bohemia Dekorant fabrika budova továrna