Bohemia Jihlava sklenice na bílé víno Calypso 270 ML 6 KS

8 hodnocení
845 Kč / balení 698,35 Kč bez DPH
Skladem (> 2 balení)
Můžeme doručit do:
22.10.2020

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

IMG_1239

 

 

 Bohemia Jihlava sklenice na bílé víno Calypso

 Křišťálové sklenice na bílé víno Calypso vás už na první pohled přesvědčí o tom, že se   jedná o opravdu mimořádný produkt. Skleničky Calypso mají nepřehlédnutelný design   symbolizující vlnky na vodní hladině. Krásně zdobený kalich je umístěn na spirálově   tvarované nožce. Sklenice jsou prodávány v setu po 6 kusech

 

 


IMG_1240

 

Sklenice na víno z kolekce CALYPSO s objemem 270 ml pocházejí od mistrů z tradiční české sklárny Bohemia Jihlava. Nadčasové skleničky jsou vyrobeny z velmi kvalitního 24% olovnatého křišťálového skla, které je činí mimořádně odolnými a stabilními. Sklenky je možné mýt v myčce na nádobí.

 

 

 

 

Bohemia Jihlava logo

Bohemia Jihlava vyrábí český křišťál již přes 170 let

Sklárnu Bohemia Jihlava založil v roce 1845 Karl Anton ve vesnici zvané Antonínův důl poblíž Jihlavy. Od té doby ušli skláři velký kus cesty a díky jejich píli a pečlivosti dnes český křišťál symbolizuje styl, půvab, nadčasový a nezaměnitelný vzhled. Skláři z Bohemia Jihlava se zároveň specializují na přizpůsobování se požadavkům dle přání zákazníků. Při své práci používají 24% olovnatý křišťál, který je měkčí a lépe se řeže.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vázy, sklenice a džbány ze série Calypso
Obsah: 270 ml
Výška: 20,5 cm
Průměr: 8 cm
? Hmotnost: 0,5 kg