Sklenice na víno pro svědkyni se Swarovski krystaly Romance 1KS
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Sklenice na víno pro svědkyni se Swarovski krystaly Romance 1KS
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dárky pro svědkyni |
|---|---|
| Druh nápoje: | Bílé víno |
| Vlastnosti skla: | Zdobeno Swarovski krystaly, Ručně broušené sklo, Dekorované sklo, Automatická výroba |
| Kusů v balení: | 1 ks |
| Typ balení: | Dárkové bez saténu |
| Typ produktu: | Sklenice |
| Barva skla: | Čirá |
| Materiál: | Křišťálové sklo |
| Kategorie objemu: | 251 - 350 ml |
| Mytí v myčce: | Ne |
| Kolekce: | Romance |
| Typ sklenice: | Tulipán |
| Výrobce: | Diamante |
| Hmotnost 1 sklenice: | 250 g |
| Objem: | 330 ml |
| Výška: | 23,2 cm |
| Průměr: | 8 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.





















