Svatební ručně broušené sklenice na červené víno 500pk 420 ml 2KS
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Svatební ručně broušené sklenice na červené víno 500pk 420 ml 2KS
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svatební skleničky na červené víno se jmény novomanželů |
|---|---|
| Druh nápoje: | Červené víno |
| Kusů v balení: | 2 ks |
| Typ produktu: | Sklenice |
| Barva skla: | Čirá |
| Materiál: | Olovnaté křišťálové sklo |
| Mytí v myčce: | Ne |
| Výrobce skla: | Onte Crystal |
| Dekorační technika: | Ruční pískování, Ručně broušené sklo |
| Druh skla: | Automatická výroba |
| Kolekce: | 500pk |
| Pro koho: | Pro novomanžele |
| Typ balení v ceně produktu: | Dárková krabička se saténem |
| Hmotnost 1 sklenice: | 430 g |
| Objem: | 420 ml |
| Výška: | 22,7 cm |
| Průměr: | 9,5 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
