Diamante skleničky na šampaňské Lunar s krystaly Swarovski 210 ml 2KS
Diamante skleničky na šampaňské Lunar s krystaly Swarovski 210 ml 2KS
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sklenice na šampaňské a sekt |
|---|---|
| EAN: | 8586017240209 |
| Druh nápoje: | Šampaňské |
| Vlastnosti skla: | Zdobeno Swarovski krystaly, Ručně broušené sklo, Dekorované sklo |
| Kusů v balení: | 2 ks |
| Typ produktu: | Sklenice |
| Barva skla: | Čirá |
| Materiál: | Křišťálové sklo |
| Mytí v myčce: | Ne |
| Výrobce skla: | Diamante |
| Druh skla: | Automatická výroba |
| Kolekce: | Lunar |
| Typ balení v ceně produktu: | Dárkové bez saténu |
| Hmotnost 1 sklenice: | 351 g |
| Objem: | 210 ml |
| Výška: | 26,3 cm |
| Průměr: | 6 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Jestli je někdo mistr kvalitního dárkového skla, je to slovenská firma Diamante. Při otevření bytelné designové krabičky a pohledu na úchvatnou karafu, sadu skleniček nebo vázu pečlivě usazenou v saténu nebo na jiném efektním podkladu na vás jasně dýchne luxus. To dělá jejich výrobky skvělou volbou při vybírání svatebního daru, dárku pro obchodní partnery nebo pozornosti při každé slavnostní příležitosti. Diamante vzniklo v roce 2014 na základě dlouholeté sklářské tradice.

