Spiegelau skleničky na destiláty Perfect Serve 55 ml 4KS
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Spiegelau skleničky na destiláty Perfect Serve 55 ml 4KS
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | skleničky na panáky |
|---|---|
| EAN: | 4003322281474 |
| Druh nápoje: | Pálenka, Destilát |
| Vlastnosti skla: | Automatická výroba |
| Kusů v balení: | 4 ks |
| Typ balení: | Kartonová krabice |
| Typ produktu: | Sklenice |
| Barva skla: | Čirá |
| Materiál: | Bezolovnaté křišťálové sklo |
| Kategorie objemu: | Do 100 ml |
| Mytí v myčce: | Ano |
| Typ sklenice: | Panák |
| Výrobce: | Spiegelau |
| Hmotnost 1 sklenice: | g |
| Objem: | 55 ml |
| Výška: | 9 cm |
| Průměr: | 4 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Sklárna Spiegelau
Tradice bavorských skláren sahá stovky let do minulosti až do roku 1521. Sklo značky Spiegelau vyniká svou brilantností a čirostí. Při výrobě se totiž používá inovativní technologie zahrnující speciální proces Platinum Glass, kdy do čištění skloviny vstupuje platina. Velkou výhodou jejich skleniček je, že se nebojí myčky nádobí. Ani po 1 500 umytí nenesou žádné škrábance, ani skvrny. Lesk i barva zůstávají stále stejně zářivé a krásné. Tyto sklenice na víno si oblíbily mnohé slavné restaurace i hotely a často se využívají při mezinárodních ochutnávkách vín.
