Element sklenice na bílé víno Aphrodite s krystaly Swarovski 360ml 2KS
Element sklenice na bílé víno Aphrodite s krystaly Swarovski 360ml 2KS
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sklenice na bílé víno |
|---|---|
| EAN: | 8586025191005 |
| Druh nápoje: | Bílé víno |
| Vlastnosti skla: | Zdobeno Swarovski krystaly, Ručně broušené sklo, Dekorované sklo |
| Kusů v balení: | 2 ks |
| Typ produktu: | Sklenice |
| Barva skla: | Čirá |
| Materiál: | Křišťálové sklo |
| Mytí v myčce: | Ne |
| Výrobce skla: | ELEMENT |
| Druh skla: | Automatická výroba |
| Kolekce: | Aphrodite |
| Typ balení v ceně produktu: | Dárkové bez saténu |
| Hmotnost 1 sklenice: | 510 g |
| Objem: | 360 ml |
| Výška: | 22,5 cm |
| Průměr: | 8,5 cm |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
7 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

