Crystalite Bohemia sklenice na bílé víno Colibri 350 ML 6KS

349 Kč / balení 288,43 Kč bez DPH
Skladem (> 5 balení)
Můžeme doručit do:
21.9.2021

Detailní informace

Detailní popis produktu

Crystalite Bohemia sklenice na bílé víno Colibri 350 ML

Vychutnejte si vaše oblíbené bílé víno z křišťálové skleničky z dílny české sklárny Crystalite Bohemia ze Světlé nad Sázavou. Klasická sklenice na víno má oblíbený tvar připomínající lehce rozevřený tulipán - tělo skleničky je poměrně baňaté a směrem k hrdlu se uzavírá.

Skleničky na bílé víno z řady Colibri jsou vyrobeny z bezolovnatého křišťálového skla s příměsí titanu. Díky tomu jsou stabilní, pevné a odolné poškrábání. Sklenice Colibri tak můžete bez výčitek umýt v myčce. Objem sklenic je 350 ml a pořídit je můžete ve výhodném setu po 6 kusech.

 

logo crystalite bohemia Český producent je vážený po celém světě

Český křišťál je velice žádaný pro své špičkové parametry. Český producent Crystalite Bohemia jej vyváží do 72 zemí z celého světa. Nová moderní a ekologicky čistá sklovina se nejen vyrovná 24% olovnatému křišťálu, ale dokonce jej předčí. Může za to titan, který sklovině významně zvyšuje čirost a potřebnou odolnost proti opotřebení. Skleničky na víno Colibri tak můžete bez výčitek umýt v myčce. Speciální složení křišťálového skla dosahuje takové odolnosti, že se zvýšil počet cyklů mytí v myčce na nádobí bez následného poškrábání či jiného poškození. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Sklenice na bílé víno
Výška: 22 cm
Obsah: 350 ml
Průměr: 6 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

logo crystalite bohemia 

Český producent je vážený po celém světě

Český křišťál je velice žádaný pro své špičkové parametry. Český producent Crystalite Bohemia jej vyváží do 72 zemí z celého světa. Nová moderní a ekologicky čistá sklovina crystalite (crystalin) se nejen vyrovná 24% olovnatému křišťálu, ale dokonce jej předčí. Může za to titan, který sklovině významně zvyšuje čirost a potřebnou odolnost proti opotřebení. Výrobky tak můžete bez výčitek umýt v myčce na nádobí. Speciální složení křišťálového skla dosahuje takové odolnosti, že se zvýšil počet cyklů mytí v myčce na nádobí bez následného poškrábání či jiného poškození.

Crystalite Bohemia Dekorant výroba pec  Crystalite Bohemia Dekorant výroba sklenic  Crystalite Bohemia Dekorant fabrika továrna  Crystalite Bohemia Dekorant fabrika budova továrna