Bohemia Crystal ručně broušené sklenice na bílé víno Mašle 340 ml 2KS
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Bohemia Crystal ručně broušené sklenice na bílé víno Mašle 340 ml 2KS
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sklenice na bílé víno |
|---|---|
| Druh nápoje: | Bílé víno |
| Vlastnosti skla: | Ručně broušené sklo, Automatická výroba |
| Kusů v balení: | 2 ks |
| Typ balení: | Dárkové se saténem |
| Typ produktu: | Sklenice |
| Barva skla: | Čirá |
| Materiál: | Olovnaté křišťálové sklo |
| Kategorie objemu: | 251 - 350 ml |
| Mytí v myčce: | Ne |
| Typ sklenice: | Klasická |
| Výrobce: | Onte Crystal |
| Hmotnost 1 sklenice: | 375 g |
| Objem: | 340 ml |
| Výška: | 21 cm |
| Průměr: | 9,2 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Ručně broušené sklo
