Sklenice se jménem pro svatebního hosta 350 ml 1KS ORIGINÁLNÍ USAZENÍ HOSTŮ
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Sklenice se jménem pro svatebního hosta 350 ml 1KS ORIGINÁLNÍ USAZENÍ HOSTŮ
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dárky pro svatební hosty |
|---|---|
| Druh nápoje: | Bílé víno |
| Vlastnosti skla: | Automatická výroba, Ruční gravírování |
| Kusů v balení: | 1 ks |
| Typ balení: | Kartonová krabice |
| Typ produktu: | Sklenice |
| Výrobce skla: | Crystalite Bohemia |
| Výrobce: | Dekorant |
| Hmotnost 1 sklenice: | 190 g |
| Objem: | 350 ml |
| Výška sklenice: | 22 cm |
| Průměr: | 8,1 cm |
| Nápoj: | Bílé víno |
| Materiál: | Křišťálové sklo |
| Barva: | Čirá |
| Typ sklenice: | Tulipán |
| Vhodné do myčky: | Ano |
| Kusů v balení: | 1 |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
