Sklenice na víno pro svědkyni se Swarovski krystaly Romance 2KS
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Sklenice na víno pro svědkyni se Swarovski krystaly Romance 2KS
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dárky pro svědkyni |
|---|---|
| Druh nápoje: | Bílé víno |
| Vlastnosti skla: | Zdobeno Swarovski krystaly, Ručně broušené sklo, Dekorované sklo, Automatická výroba, Ruční gravírování |
| Kusů v balení: | 2 ks |
| Typ balení: | Dárkové bez saténu |
| Typ produktu: | Sklenice |
| Výrobce skla: | Diamante |
| Kolekce: | Romance |
| Výrobce: | Dekorant svatby |
| Hmotnost 1 sklenice: | 250 g |
| Objem: | 330 ml |
| Výška sklenice: | 23,2 cm |
| Průměr: | 8 cm |
| Nápoj: | Bílé víno |
| Materiál: | Křišťálové sklo |
| Barva: | Čirá |
| Typ sklenice: | Tulipán |
| Vhodné do myčky: | Ne |
| Kusů v balení: | 2 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.





















