Bohemia Crystal ručně broušené sklenice na whisky Exclusive 330 ml 2KS
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Bohemia Crystal ručně broušené sklenice na whisky Exclusive 330 ml 2KS
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sklenice na whisky |
|---|---|
| Druh nápoje: | Whisky, Voda a nealko |
| Vlastnosti skla: | Ručně broušené sklo, Automatická výroba |
| Kusů v balení: | 2 ks |
| Typ balení: | Dárkové se saténem |
| Typ produktu: | Sklenice |
| Barva skla: | Čirá |
| Materiál: | Křišťálové sklo |
| Kategorie objemu: | 251 - 350 ml |
| Mytí v myčce: | Ne |
| Typ sklenice: | Nízká sklenice |
| Výrobce: | Onte Crystal |
| Hmotnost 1 sklenice: | 500 g |
| Objem: | 330 ml |
| Výška: | 10 cm |
| Průměr: | 8,4 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Ručně broušené sklo
