Riedel křišťálové skleničky na míchané nápoje Mixing Champagne 440 ml 4KS
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Riedel křišťálové skleničky na míchané nápoje Mixing Champagne 440 ml 4KS
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sklenice na šampaňské a sekt |
|---|---|
| EAN: | 9006206531448 |
| Druh nápoje: | Šampaňské |
| Vlastnosti skla: | Automatická výroba |
| Kusů v balení: | 4 ks |
| Typ balení: | Kartonová krabice |
| Typ produktu: | Sklenice |
| Barva skla: | Čirá |
| Materiál: | Bezolovnaté křišťálové sklo |
| Kategorie objemu: | 351 - 450 ml |
| Mytí v myčce: | Ano |
| Typ sklenice: | Tulipán |
| Výrobce: | Riedel |
| Hmotnost 1 sklenice: | g |
| Objem: | 440 ml |
| Výška: | 22,1 cm |
| Průměr: | 8 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
