Bohemia Crystal dárková sada na šampaňské se skleničkami 500pk 200 ml 2KS
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Bohemia Crystal dárková sada na šampaňské se skleničkami 500pk 200 ml 2KS
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sklenice na šampaňské a sekt |
|---|---|
| Druh nápoje: | Šampaňské |
| Vlastnosti skla: | Ručně broušené sklo, Automatická výroba |
| Kusů v balení: | 2 ks |
| Typ balení: | Dárkové se saténem |
| Typ produktu: | Sklenice |
| Barva skla: | Čirá |
| Materiál: | Křišťálové sklo |
| Kategorie objemu: | 101 - 250 ml |
| Mytí v myčce: | Ne |
| Typ sklenice: | Flétna |
| Výrobce: | Onte Crystal |
| Hmotnost 1 sklenice: | 365 g |
| Objem: | 200 ml |
| Výška: | 26 cm |
| Průměr: | 7,4 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Ručně broušené sklo
