Svatební sklenice se jménem pro svatebního hosta 330 ml 1KS
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Svatební sklenice se jménem pro svatebního hosta 330 ml 1KS
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dárky pro svatební hosty |
|---|---|
| Druh nápoje: | Bílé víno |
| Vlastnosti skla: | Zdobeno Swarovski krystaly, Ručně broušené sklo, Dekorované sklo, Automatická výroba |
| Kusů v balení: | 1 ks |
| Typ balení: | Dárkové bez saténu |
| Typ produktu: | Sklenice |
| Barva skla: | Čirá |
| Materiál: | Křišťálové sklo |
| Mytí v myčce: | Ne |
| Typ sklenice: | Tulipán |
| Výrobce: | Diamante |
| Hmotnost 1 sklenice: | 250 g |
| Objem: | 330 ml |
| Výška: | 23,2 cm |
| Průměr: | 8 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
