Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svatební sklenice na nealko nápoje |
|---|---|
| Druh nápoje: | Whisky, Rum, Voda a nealko |
| Vlastnosti skla: | Automatická výroba |
| Kusů v balení: | 1 ks |
| Typ balení: | Kartonová krabice |
| Typ produktu: | Sklenice |
| Barva skla: | Čirá |
| Materiál: | Křišťálové sklo |
| Kategorie objemu: | 351 - 450 ml |
| Mytí v myčce: | Ano |
| Typ sklenice: | Nízká sklenice |
| Výrobce: | Crystalite Bohemia |
| Hmotnost 1 sklenice: | 160 g |
| Objem: | 410 ml |
| Výška: | 10 cm |
| Průměr: | 9,5 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




















