Element ručně broušené sklenice na červené víno Spiral Trumpet 320 ml 2KS
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Element ručně broušené sklenice na červené víno Spiral Trumpet 320 ml 2KS
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sklenice na červené víno |
|---|---|
| EAN: | 8586025191159 |
| Druh nápoje: | Červené víno |
| Vlastnosti skla: | Ručně broušené sklo, Automatická výroba |
| Kusů v balení: | 2 ks |
| Typ balení: | Dárkové se saténem |
| Typ produktu: | Sklenice |
| Barva skla: | Čirá |
| Materiál: | Olovnaté křišťálové sklo |
| Kategorie objemu: | 251 - 350 ml |
| Mytí v myčce: | Ne |
| Typ sklenice: | Klasická |
| Výrobce: | ELEMENT |
| Hmotnost 1 sklenice: | g |
| Objem: | 320 ml |
| Výška: | 26 cm |
| Průměr: | cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
