Sklenice na bílé víno s krystaly Swarovski VŠECHNO NEJLEPŠÍ
Sklenice na bílé víno s krystaly Swarovski VŠECHNO NEJLEPŠÍ
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tipy na narozeninové dárky na Dekorant.cz |
|---|---|
| Druh nápoje: | Bílé víno |
| Vlastnosti skla: | Automatická výroba, Ruční gravírování |
| Kusů v balení: | 2 ks |
| Typ balení: | Dárkové bez saténu |
| Typ produktu: | Sklenice |
| Výrobce skla: | Diamante |
| Výrobce: | Dekorant |
| Hmotnost 1 sklenice: | 150 g |
| Objem: | 360 ml |
| Výška sklenice: | 22,5 cm |
| Průměr: | 8 cm |
| Nápoj: | Na bílé víno |
| Materiál: | Křišťálové sklo |
| Barva: | Čirá |
| Typ sklenice: | Tulipán |
| Vhodné do myčky: | Ne |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
6 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




















