Dárková sada Jägermeister 35% 0,7l se 3 sklenicemi Quadro
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Dárková sada Jägermeister 35% 0,7l se 3 sklenicemi Quadro
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dárkové sklo na likéry a pálenku |
|---|---|
| Druh nápoje: | Pálenka, Destilát |
| Vlastnosti skla: | Automatická výroba |
| Kusů v balení: | Sklenice 3 ks. Láhev 1ks |
| Typ balení: | Dárkové se saténem |
| Typ produktu: | Sklenice |
| Barva skla: | Čirá |
| Materiál: | Křišťálové sklo |
| Mytí v myčce: | Ano |
| Typ sklenice: | Panák |
| Výrobce: | Dekorant |
| Hmotnost 1 sklenice: | 110 g |
| Objem: | 50 ml |
| Výška: | 8 cm |
| Průměr: | 4 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
