Crystal Bohemia souprava na whisky Kathrene 1+6 (484)

Neohodnoceno
1 999 Kč / ks 1 652,07 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2019

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elegance, něžnost a vkus. Přesně tohle spojení vyjadřuje souprava na whisky Kathrene. Za tyhle jemné a smyslné křivky se nemusí stydět jakákoliv královna, ale ani muž čekající dámskou návštěvu. 

Kathrene vás snadno okouzlí

Pokud nemáte rádi výstřední styl, ale zato si libujete v eleganci, pak by vám whisky set Kathrene neměl chybět ve vaší sbírce. Skvěle totiž všem dokazuje, že v jednoduchosti je ta pravá krása. Ne vždy je třeba tvořit složitý design.

Kvalita ověřená celosvětovým odběrem

Whisky set Kathrene pochází z poděbradské sklárny Crystal Bohemia, kde se při výrobě použil 24% olovnatý křišťál. Ten zaručuje skutečnou kvalitu, ověřenou desítkami let zkušeností a vývoje výroby. Navíc se český křišťál rozváží do celého světa.

Registruj se a objednávej ještě teď

Zalíbil se vám whisky set Kathrene od českého producenta Crystal Bohemia? Pak si u nás udělejte registraci, díky které získáte 5% slevu na veškerý námi nabízený sortiment. A když budete dostatečně rychlí, budete mít soupravu na whisky doma už zítra.

Crystal Bohemia patří mezi přední výrobce křišťálu

Poděbradské sklárny Crystal Bohemia jsou nositelem bohaté tradice českého broušeného křišťálu. V České republice zaujímají prvenství v oblasti objemu výroby olovnatého křišťálového skla. Zároveň patří i mezi přední světové výrobce. Hned 90 % výroby se zaměřuje na zahraniční trhy, což potvrzuje vysoké postavení Crystal Bohemia ve světě. Při výrobě pak sklárny pamatují na tři důležité body - užitek, krásu a styl.

Whisky souprava Kathrene obsahuje:

  • 1× karafa
  • 6× whisky sklenice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: