Crystalite Bohemia sklenice na bílé víno Wellington 200 ML 4 KS

419 Kč / ks 346,28 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
22.1.2020

Balení obsahuje pouze 4 sklenice , místo původních 6 kusů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Crystalite Bohemia sklenice na bílé víno Wellington 200 ML 6 KS

Křišťálové sklenice z netradiční kolekce Wellington se dokonale hodí pro jakoukoliv zvláštní a významnou příležitost. Skleničky, určené především na bílé víno, vás zaujmou svým zajímavým tvarem otevřeného kalichu zámeckého stylu, který je posazen na krásně dekorované nožce.

Sklenice na bílé víno Wellington pocházejí z dílny celosvětově známého českého výrobce křišťálového skla Bohemia Crystalite. Jsou vyrobeny z bezolovnatého křišťálového skla s příměsí titanu, díky čemuž jsou velmi odolné proti poškození a poškrábání. Sklenice o objemu 200 ml můžete bez výčitek umýt v myčce.

Další produkty z populární kolekce Wellington můžete najít zde.

Český producent je vážený po celém světě

Český křišťál je velice žádaný pro své špičkové parametry. Český producent Crystalite Bohemia jej vyváží do 72 zemí z celého světa. Nová moderní a ekologicky čistá sklovina se nejen vyrovná 24% olovnatému křišťálu, ale dokonce jej předčí. Může za to titan, který sklovině významně zvyšuje čirost a potřebnou odolnost proti opotřebení. Sklenice na víno Wellington tak můžete bez výčitek umýt v myčce. Speciální složení křišťálového skla dosahuje takové odolnosti, že se zvýšil počet cyklů mytí v myčce na nádobí bez následného poškrábání či jiného poškození.

Doplňkové parametry

Kategorie: Výprodej na Dekorant.cz
Výška: 17 cm
Průměr: 9 cm
Obsah : 200 ml
Materiál: Bezolovnaté křišťálové sklo
? Hmotnost: 0,30 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo crystalite bohemia

Český producent je vážený po celém světě

Český křišťál je velice žádaný pro své špičkové parametry. Český producent Crystalite Bohemia jej vyváží do 72 zemí z celého světa. Nová moderní a ekologicky čistá sklovina crystalite (crystalin) se nejen vyrovná 24% olovnatému křišťálu, ale dokonce jej předčí. Může za to titan, který sklovině významně zvyšuje čirost a potřebnou odolnost proti opotřebení. Například Whisky set Quadro tak můžete bez výčitek umýt v myčce. Speciální složení křišťálového skla dosahuje takové odolnosti, že se zvýšil počet cyklů mytí v myčce na nádobí bez následného poškrábání či jiného poškození.