Bohemia Jihlava skleněná váza Calypso 28 CM

Akce
4 hodnocení
1 399 Kč –25 %
84 89J65 0 93K69 280 kopie
1 399 Kč –25 % 1 049 Kč / ks 866,94 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
2.10.2020

Skleněnou vázu Calypso s vytříbeným designem mořských vln vyrobili čeští skláři z Bohemia Jihlava. Vy ji můžete mít od nás za nejnižší cenu na trhu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bohemia Jihlava skleněná váza Calypso

Stává se vám, že obdržíte, či darujete tak velkou kytici, že žádná z váz ji nedokáže věrně udržet? Pak vám představujeme skleněnou vázu Calypso s jedinečným designem a robustním provedením. A kytici si můžete konečně užít dosyta.

Robustní provedení garantuje spolehlivost

Ponořte nádhernou kytici do oázy mořských vln skleněné vázy Calypso. Její mohutné provedení z českého křišťálu potvrzuje kvalitu provedení. Můžete se spolehnout, že váza Calypso je připravena horlivě ochránit i větší kytici.

České ručičky znovu dokázaly svou kvalitu

Skleněnou vázu Calypso s vytříbeným designem mořských vln vyrobili čeští skláři z Bohemia Jihlava. Při výrobě použili 24% olovnatý český křišťál. Právě ten jim umožnil vytvořit ostré a zaoblené hrany, které připomínají vlny naskládané za sebou. Jedna je větší než druhá. Dejte si pozor, ať vás nesmete.

Chcete získat vázu Calypso nejlevněji na trhu?

Máte vybráno? Výborně! Než si skleněnou vázu Calypso u nás objednáte, nezapomeňte se přihlásit k odběru Newsletteru. Získáte tím 100Kč slevu na veškerý sortiment. A to rozhodně není k zahození!

Doplňkové parametry

Kategorie: Výprodej na Dekorant.cz
Hmotnost: 4 kg
výška: 28 cm
průměr: 17 cm
průměr dna: 12,5 cm
materiál: olovnaté křišťálové sklo